Депутатів затрясло! Облава на всіх – наказ Зеленського: 450 справ. Вони догрались – по всіх країні!

Новини

Опубліковано  Оновлено 

Народні депутати проголосували за прийняття закону про декларування, і негайне відкриття всіх декларацій також підтримають. Це станеться одразу після отримання законопроєкта від президента Зеленського, розповів голова комітету Верховної Ради з питань фінансів податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Парламентарій підкреслив, що є активна дискусія з приводу законопроєкта щодо публічно значимих осіб і про їх довічний статус.

За словами Гетманцева, ідеться про те, що заходи посиленого контролю повинні бути щодо депутатів, чиновників високого рангу й депутатів місцевих рад пожиттєво.

Голова комітету навів приклад, що якщо у колишнього депутата через кілька років після каденції раптом з’являться гроші, і він не зможе пояснити, звідки саме, то банк повинен буде заблокувати ці операції. Далі проводитиметься розслідування, а його результати будуть передані до правоохоронних органів.

Данило Гетманцев зазначив, що на сьогодні у Верховній Раді тривають дебати, чи має цей статус діяти лише протягом трьох років після завершення каденції або після звільнення чиновника, чи має бути пожиттєвим.

Народний обранець підкреслив, що підтримує пожиттєвий статус, що, за його словами, відповідає законам і директивам Європейського Союзу, де якраз і діє така норма.

Зазначимо, що пожиттєвий контроль відповідає законам і директивам Європейського Союзу.

За його словами зараз закон йде надто важко та різні позиції його колег.

«Я хочу сказати, що на сьогоднішній день цей закон один з найскладніших з тих вимог, які ми повинні виконати, аби розпочались перемовини з ЄС відносно членства», — каже він.

Це одна з 7 вимог, яку прийняти найскладніше.

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів податкової та митної політики Данило Гетманцев переконаний, що президент України Володимир Зеленський не причетний до корупційних скандалів. Він запевнив, що винних чекатимуть покарання та наслідки, зокрема кадрові, а згодом і кримінальна відповідальність, бо інакше відсутність справедливості зруйнує нас достатньо швидко.

Rate article