Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян зізнався, що до одруження міняв жінок як рукавички: “Без зобов’язань”

Новини

Відомий співак та чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян двічі був одружений. А ось до одруження чоловік був ще тим л0велас0м і міняв жінок як рукавички.

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян згадав, яким був л0велас0м до одруження

Ні для кого не секрет, що Арсен Мірзоян почав будувати стосунки з Тонею Матвієнко, перебуваючи у шлюбі з іншою жінкою. Тоді Арсен брав участь у вокальному шоу “Голос країни”, де і познайомився з Тонею. Спочатку вони один одному не сподобались та вже після закінчення проєкту між ними пролетіла іскра. Поки Арсен гастролював з фіналістами “Голосу” по українських містах і активно залицявся до Матвієнко, його у рідному Запоріжжі чекала дружина та двоє дітей.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вже багато років живуть разом у шлюбі та виховують доньку
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вже багато років живуть разом у шлюбі та виховують доньку

Тоня Матвієнко була у статусі коханки близько двох років та у 2013 році Арсен Мірзоян все ж розлучився зі своєю першою дружиною.

Виявляється, Арсен Мірзоян завжди був ласий на жінок і ще до одруження на першій дружині Анні він міняв обраниць як рукавички. Про це співак розповів у чесному інтерв’ю Славі Дьоміну.

До одруження у мене були стосунки а-ля шведський стіл

, – зізнався Арсен.

Слава Дьомін вирішив уточнити, що має на увазі Мірзоян.

Тобто вільні стосунки, просто ін**м, без зобов’язань?

, – запитав Дьомін?

Так

, – впевнено відповів Арсен.

Варто відзначити, що хоча Арсен Мірзоян і зрадив своїй першій дружині Анні з Тонею Матвієнко, він все ж залишився з нею у нормальних відносинах. Чоловік запевняє, що при розлученні все спільно нажите майно залишив ексдружині. Крім того, Арсен щомісяця виплачу немаленькі аліменти на своїх дітей.

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко
Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко

Мірзоян зізнається, що часто їздить в Запоріжжя, щоб провети час зі своїми синами. Колишня дружина не проти спілкування батька з дітьми. Та ось Тоню Матвієнко вона бачити не хоче і не хоче, щоб її діти проводили з нею час. Саме тому Арсен не забирає синів із собою в Київ, де живе з Тонею Матвієнко.

Нагадаємо, Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко офіційно одружилися у 2017 році. На момент одруження закохані вже малу спільну доньку Ніну, яка народилася у 2016-му році.

Rate article