Члени ОДКБ принизили путіна, експерт поділився: “Всі розуміють, що…”

Новини

Політолог Раміс Юнус розповів, як члени ОДКБ принизили президента Росії. Про це фахівець розповів у коментарі для Politeka Online. Експерт зазначив, що союзники путіна все ближче до Китаю.

“Всі розуміють, що у цих республік новий хресний тато і тому Кремль уже не на тому рівні. І це ми бачили, і в Астані та ШОСі. Усі бачать, що ведмідь поранений, ще стоїть на ногах, але вже начебто китайську парасольку накриває всю цю географію повільно, але вірно І природно у зв’язку з цим вони шукають собі місце під Місяцем Вони розуміють, що ось ця турбулентність і ось заміна в цій інфраструктурі геополітичної відбудеться рано чи пізно після цієї війни, де головну роль відіграють США і той самий Китай”, – розповів фахівець.

На думку експерта, Китай буде центром у регіоні і матиме свою сферу впливу і колишні радянські республіки обов’язково будуть там. Там уже не лише сміливий глава Казахстану, а й прем’єр Вірменії та президент Азербайджану. Там прямо була публічна суперечка у прямому ефірі з президентом Росії і ці країни раніше собі подібного не дозволяли. Хоч путін і попросив про це поговорити конфіденційно, але ніхто не зупинився і все продовжили.

Росія та Китай, Путін та Сі

Rate article