Частина українців може отримати фіндопомогу у 2-3 тис. грн: як одержати

Новини

Українці, яких було евакуйовано з деокупованих територій, можуть отримати допомогу від держави. Дорослим виплачується 2 тис. грн, а на дітей та людей з інвалідністю передбачено 3 тис. грн.

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. “Мінреінтеграції ініціює внесення змін до постанови Кабінету міністрів України № 1195, які спрямовані на вдосконалення механізму виплат особам, котрі евакуюються зі звільнених територій”, – ідеться в повідомленні. news.obozrevatel.com

Як зазначають у міністерстві, гарантовані грошові виплати зможуть отримувати як громадяни, які виїжджають евакуаційними потягами, так і ті, хто виїжджає спеціальними евакуаційними автобусами.

Українці отримають одноразову фінансову допомогу в розмірі 2 тис. гривень на дорослого та 3 тис. гривень на дітей віком до 18 років та осіб з інвалідністю.

У Мінреінтеграції додають, що для уникнення незаконних спроб декого з евакуйованих отримати одноразову виплату кілька разів, “Укрпошта” розробляє програму верифікації осіб, які евакуюються. “Якщо маєте питання щодо виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39”, – підсумували в міністерстві.

Оцените статью
Добавить комментарий