“Час залишив слід”: 42-річна телеведуча Оля Фремут показала, як виглядає за кордоном. Її просто не впізнати

Новини

Підписники знаменитої української ревізорки Олі Фреймут не втрималися від коментарів стосовно вікових змін зірки. Як сьогодні виглядає телеведуча, яка понад два роки назад поїхала з України?

Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає зараз

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут з початку повномасштабного вторгнення заради своєї безпеки та безпеки двох дітей переїхала за кордон, а саме – у Лондон. Проте навіть перебуваючи за кордоном не пропала з українського інформаційного простору.

Відома українська журналістка Ольга Фреймут показала, як виглядає сьогодні
Відома українська журналістка Ольга Фреймут показала, як виглядає сьогодні

Найбільшу популярність серед українського глядача Ольга Фреймут отримала завдяки телепрограмі “Ревізор”, головним обличчям якого відома блондинка була з 1 по 4 сезон. Хоча перший сезон був відзнятий у 2011 році, шанувальники й досі переглядають шоу, оскільки пані Оля дійсно вжилася в роль ревізорки та створювала провокативний контент.

Публіка не залишилася осторонь й від особистого життя зірки, яке було мало того, що насиченим, Фреймут вирішила не тримати його в таємниці від прихильників. Сьогодні пані Оля одружена з генеральним директором Нового каналу Володимиром Локотко, та наскільки відомо у широких колах, це шлюб щасливий.

Ольга Фреймут та її перша донька Злата Мітчелл
Ольга Фреймут та її перша донька Злата Мітчелл

Проте така ідилія була в житті телеведучої не завжди. Це за часів університетського життя Ольга одружилася з британцем Нілом Мітчеллом. Проте через абʼюзивні стосунки знаменитість розлучилася з чоловіком та повернулася в Україну. Саме від нього в Олі народилася перша донька Злата.

Сьогодні Оля Фреймут не часто зʼявляється в стрічках новин та активно не веде інстаграм-сторінку. Проте деколи все ж публікує особисті світлини у профіль. Підписники помітили, що телеведуча постаріла, проте вважають це не недоліком, а особливою красою.

“Приємно дивитися на обличчя, де час залишив слід, а не лікар уколами ботоксу” – написала підписниця.

Підписники прокоментували зовнішній вигляд Олі Фреймут
Підписники прокоментували зовнішній вигляд Олі Фреймут

Проте інші користувачі вважають, що не обійшлося й без косметологів та уколів краси, оскільки важко підтримувати такий зовнішній вигляд в 42 роки без додаткових втручань.

Rate article