Більше немає обручок та спільних фото: яка чорна кішка пробігла між екс-чоловіком Ані Лорак та його другою дружиною – прощення не буде

Новини

Відео він опублікував в своєму інстаграмі.

Так, Мурат підтвердив чутки про розлучення з другою дружиною, візажисткою Лілією Реус.

Дівчина також довго не вагаючись опублікувала відео на якому також показала безіменний палець на правій руці, де не виявилося каблучки.

Варто відзначити, що спільні фото з весілля пари також зникли з їх профілів в Інстаграм.

Це може свідчити лише про одне, що через чотири місяці після весілля пара все ж таки розлучається, а можливо вже і розлучилося.

Руки без обручок

Що провокувало проблеми в родині поки не відомо, адже ні Мурат, ні Ліля ситуацію в своїх відносинах не коментують. Однак ходять чутки та припущення декількох версій. Перша версія, що хтось із партнерів все-таки зрадив. Друга версія – донька Мурата від першого шлюбу з Ані Лорак Софія. Поговорюють, що дівчата не знайшли спільної мови та не поділили бізнесмена.

Сам же Мурат не дуже хоче говорити про це і вже декілька разів звертався до шанувальників, щоб не лізли в його особисте життя.

Пильно за особистим життям колишнього слідкує співачка-зрадниця Ані Лорак. Вона навіть демонстративно показує, що бачить все, що відбувається в його життя, лайкаючи його дописи. Хто зна, можливо між парою знову запалають нові почуття.

Rate article