Більше не самотня: відома провидиця назвала причину розлучення Меладзе та Брежнєвої та розповіла про нові стосунки співачки

Новини

Подробиці відьма розповіла в своєму зірковому прогнозі на ютуб-каналі.

Так, за її словами ініціатором розлучення у парі більше став композитор, а не співачка.

Марія Тиха також уточнила, що стало причиною їх розриву. Відьма переконана, що співачка та композитор просто надоїли один одному. Ще одна причина, яку показують карти, коли почалася війна, вона – Віра Брежнєва, просто поїхала і покинула все, а він залишився в Росії. Це стало поштовхом для розлучення пари.

Брежнєва, меладзе, фото, Відео, ВІА гра, Instagram, розлучення
Віра Брежнєва поверталася до Києва на тлі чуток про розлучення з Меладзе: у Мережі обговорюють відео

Провидиця також відповіла, яке насправді відношення Костянтина Меладзе до України. За її словами, композитор нормально ставиться до України, однак більш за все він переживає за своє багатство та матеріальне становище, яке залежить від України та його володінь на цій території.

Також Марія Тиха розсекретила, що наразі серце співачки вже зайняте. Як показують карти цей чоловік 100 % молодший її попереднього обранця, Костянтина Меладзе, однак, хто він не відомо.

Провидиця наголосила, що за її відчуттями примирення між Вірою Брежнєвою та Костянтином Меладзе не буде.

Нагадаємо, нещодавно співачка Віра Брежнєва підтвердила чутки про своє розлучення з композитором Костянтином Меладзе. Пара пробула у шлюбі 7 років. Спільних дітей у подружжя немає.

Rate article