Береза ​​попередив, що може статися дещо гірше, ніж у лютому 2022 року: “Підуть не зупиняючись”

Новини

Екс-нардеп Борислав Береза ​​розповів про складну ситуацію на фронті через брак особового складу у ЗСУ.

Якщо не почати проводити масову мобілізацію в Україні прямо зараз, то незабаром не буде кому утримувати позиції на фронті, заявив Борислав Береза ​​з посиланням на бійців ЗСУ. Ситуація в Авдіївці критична, і все це через брак живої сили. Чи лави ЗСУ поповняться великою кількістю українців і чим швидше, тим краще, чи ми продовжимо втрачати свої території.

Думку Борислава Берези можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

“Вранці сьогодні я, як завжди, спілкувався з Авдіївкою, але не як завжди близько восьми, а близько одинадцятої, бо не було зв’язку, бо ту позицію, що там була, рознесли повністю”.– поділився тривожною інформацією від своїх джерел український блогер.

Потім Борислав Береза ​​попередив українців, що якщо охочих воювати не побільшає, то росіяни зможуть захопити ще багато нових територій: “Хлопці кажуть: “Якщо ми не отримаємо підкріплення, а ми розуміємо, що його немає, то ми втратимо Авдіївку, а далі росіяни підуть не зупиняючись: далі, далі, далі. Якщо не буде кому їх зупинити, то ми отримаємо навіть не лютий 2022 року, а може статися щось гірше”. В Україні про це не хочуть говорити”.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

Rate article