Доброволець із Легіону “Свобода Росії” Олексій Барановський розповів, як може розвиватися ситуація після прориву повстанців до Москви.

Відомо, що у планах РДК та Легіону “Свобода Росії” – захоплення Москви та повалення Путіна. Доброволець-легіонер Олексій Барановський у інтерв’ю для YouTube-каналу “Фабрика новин” жартівливо зазначив, що замість диктатора можна поставити “Цезаря” із ЛСР. Але потім боєць додав, що в ролі лідера зрештою виявиться той, хто зробить найбільший внесок у знuщення nутінського режuму.

БАРАНОВСЬКИЙ З ЛЕГІОНУ: партизани вже у Москві! НАКАЗ ВЗЯТИ ПУТІНА. Відкрили вогонь. Операція ФСБ

“Я впевнений, що майбутнє як мінімум відразу після Путіна, визначатимемо саме ми, російські добровольці – Легіон “Свобода Росії”, РДК і Сибірський батальйон. Хто з нас здобуде nеремогу, той і повинен буде скористатися плодами, а далі вже дивитимемося” , – Заявив легіонер.

За словами Барановського, добровольцям треба буде залучати до співпраці якихось політиків, експертів та технократів, тому що комунальне господарство, енергетика та інші галузі економіки дуже складні.

“Ми не повинні будемо допустити гуманітарної катастрофи. Все має працювати як мінімум на елементарному побутовому рівні. Але наші завдання більш політичні. Звичайно, це арешт військовuх злочuнців, усунення від влади nутінських чиновників, які створювалu та підтрuмували цей режuм, розпуск усіх партій, то є повне перезавантаження політичної системи. Після цього вже можна буде говорити про якісь вибори”, – пояснив доброволець.

Також “Цезар” зі “Свободи Росії” описав ситуацію на Бєлгородчині: “Армія РФ застосовує всі види озброєння”.