Байдену і не снилося! Шольц влупив – невимовна радість: шокуючий борт в Україну! Це закінчить війну!

Новини

Німеччина надасть Україні найбільший пакет військової допомоги з початку війни, на суму близько 2,7 мільярда євро, протягом найближчих тижнів та місяців.

Про це пише Spiegel з посиланням на урядові джерела.

Список нового озброєння досить довгий. Україна отримає ще 20 бронетранспортерів Marder та 30 танків Leopard 1.

Крім того, очікується поставка 18 колісних гаубиць, яку вже анонсували на кінець 2022 року.

Також, федеральний уряд планує поставити ще чотири системи протиповітряної оборони IRIS-T-SLM, 12 пускових установок IRIS -T-SLS і сотні керованих ракет для цієї системи.

Берлін ще хоче допомогти Україні у розвідці ворожих позицій. Запланована поставка до 200 розвідувальних безпілотників, планується передати 100 захищених бойових машин, які в першу чергу будуть використовуватися для транспортування військ на фронт, і понад 100 машин логістичної підтримки.

Це найбільший пакет озброєнь, який Німеччина надала для посилення українських збройних сил з початку війни в лютому 2022 року.

З новою поставкою зброї федеральний уряд зосереджується на двох напрямках. З одного боку, сухопутні війська України мають бути посилені за допомогою бронетранспортерів та основних бойових танків. Крім того, Німеччина хоче суттєво модернізувати протиповітряну оборону України.

За інформацією видання, цей пакет буде оголошено паралельно з врученням премії Карла Великого президенту України Володимиру Зеленському в неділю в Аахені – як чіткий символ німецької солідарності з Україною.

Оцените статью
Добавить комментарий