Аж до кордону! Армія Кремля на межі катастрофи: пекло для ворога – всплило немислиме. Що далі?

Новини

ЗСУ можуть знищити всі територіальні завоювання ЗС РФ

Зокрема, Україна може відкинути російські війська на довоєнні позиції до 2023 року, що зведе нанівець територіальні завоювання Росії, оскільки війська Путіна “виснажені”. korupciya.com

“Росіяни виснажені. На даний момент у них немає іншої стратегії, крім того, що вони зараз роблять”, – повідомив генерал-лейтенант Бен Ходжес, колишній командувач військ США в Європі.

Більшість армії Путіна вже бере участь у війні, але Росія досягла незначного територіального успіху порівняно із зусиллями, які вона доклала за останні 20 тижнів бойових дій.

Ходжес також сказав, що “повна вага” підтримки Заходу тільки зараз починає проявлятися з постачанням ракетних систем далекого радіусу дії – зброї, про яку Україна тижнями просила США та їхні союзники.

За словами генерала, ключем до успіху України буде усунення “єдиної переваги” Росії: путінського арсеналу артилерії та ракет.

“Мені здається, що там, де росіяни не мають переважної переваги у вогневій потужності, українці перемагають у 100 випадках зі 100. Тому надання українцям можливості вражати російську артилерію, російські ракети, їх склади боєприпасів та командні пункти — ось що знищує і порушує, єдину перевагу, яку мають росіяни”, – продовжує Ходжес.

Україна також зберігає значну моральну перевагу, сказав Ходжес, тоді як російські війська мають брак ресурсів і можливостей, що не дозволяє їм досягти “значного прогресу” на полі бою.

Оцените статью
Добавить комментарий