Аpестович зібpався в пpезиденти! Що на0біцяв укpаїнцям сkaндальний “експерт”

Новини

Рішення експосадовця, за яким тягнеться шлейф скандалів, викликало неоднозначну реакцію в Мережі.

Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович не припиняє дивувати українців.

Скандальний блогер та “експерт” зібрався в президенти.

А щоб назбирати прихильників, опублікував перелік передвиборчих обіцянок.

Що наобіцяв Арестович і чому від цього спалахнула Мережа – в ексклюзиві Артема Зябкіна на TSN.UA.

Готовий віддати Крим.

Жарти жартами, але Арестович і справді запостив те, що він назвав своєю передвиборчою програмою. Хоча не варто її такою називати, бо це більше нагадує якийсь список побажань із 14 пунктів. Реформа економіки, судів, правоохоронців – усе там є. Але один із них просто не налізає на голову.

“Пропозиція колективному Заходу – ми готові до варіанту Кіссінджера, вимагаємо вступу до НАТО із зобов’язанням не відвойовувати окуповані на момент вступу території, а добиватися їхнього повернення лише політичним шляхом”, – вважає Арестович.

Тобто ідея проста – подарувати Путіну все, за що так відважно билися наші захисники. Цікаво, а про людей Арестович подумав? Чи Буча, Маріуполь, Ірпінь уже забулися і тепер усі мрії лише про вибори, на українців на тимчасово окупованих територіях уже начхати?

В Мережі “палає”
До слова, свою “передвиборчу програму” для українців Арестович написав російською. Це, напевно натяк, на яких виборців той орієнтується. Але не в тім суть. На неї неоднозначно відреагували навіть його підписники в Telegram.

“За все хороше проти всього поганого. Особливо смішно про реформи. Таке може городити лише людина, яка економіку і процеси реформування галузей бачив лише з ілюмінатора літака, на якому показував Гордону, як добре вміє літати”.
“Питання таке: а що робити людям на окупованих Запоріжжі та Херсонщині? На них забити болт? (Луганськ і Донецьк із Кримом – питання окреме).
“Майже як Жириновський наприкінці 90-х: виберіть мене сьогодні – і завтра магазини будуть ломитися від їжі, а кожній одинокій жінці – по мужику. Але тепер просто многа букав”.
Багато людей також доволі справедливо запитують, а навіщо та як це взагалі робитиме Арестович? У нас що, вибори скоро? Ні, їхнє проведення наразі неможливе, про що заявляв не лише президент, але й інші політики, зокрема депутати від опозиційних партій. Сам Зеленський вибори не виключає, про що сказав в інтерв’ю Sky News. Але справедливо зазначив, що для цього треба вирішити купу проблем: починаючи з безпеки й закінчуючи відповідним законодавством.

Оцените статью
Добавить комментарий