Аномальна погода: синоптики здивували прогнозом на Новий Рік та 1 січня

Новини

Синоптики розповіли, з якою погодою українці зустрічатимуть Новий Рік.

Так, синоптикиня Наталка Діденко повідомляє, що температура повітря до кінця тижня та 2022-го року буде плюсовою, принаймні вдень.

Завтра, 27 грудня, на більшості території України пануватимуть дощ та мокрий сніг.

«Та й взагалі, погода завтра буде некомфортною, бо до опадів приєднається рвучкий, часом сильний, вітер. Обережно. Максимальна температура повітря в більшості областей становитиме +3+9 градусів, на північному сході та сході свіжіше, +1+3 градуси», – розповіла Діденко.

У Києві опади розпочнуться вже сьогодні ввечері – піде мокрий сніг. А завтра, 27 грудня, у столиці йтиме переважно дощ.Також буде сильний вітер.

«Температура повітря найближчої ночі 0, -1 градус, завтра вдень близько +5 градусів.

Надалі небо втихомириться, опади в Україні до кінця 2022 року малоймовірні, і лише 1-го січня атмосфера повиблискує новорічним дощиком», – розповіла Діденко.

Синоптикиня підкреслила, що морозів не буде взагалі, навіть слабких.

До кінця 2022 та на початку 2023 року переважатиметепла погода, каже Діденко.

Про аномальну для такої пори року погоду розповів і кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич.

Так, за його словами, над територією Європи спостерігається стійкий зональний тип атмосферної циркуляції, при якому здійснюється рух повітряних мас із заходу на схід. До кінця місяця така тенденція збережеться – через Україну проходитимуть атмосферні фронти та повітряні маси атлантичного походження.

«У зв’язку з цим, як і раніше, слід очікувати аномально теплий період як для цієї пори року і дефіцит снігового покриву. Періодично будуть відмічатися опади у вигляді дощу, мряки та мокрого снігу. Вітер очікується переважно південно-західної чверті протягом усього тижня», – розповів Кібальчич.

За його словами, 27 грудня, черговий атмосферний фронт із заходу принесе на всю територію України помірні опади у вигляді дощу місцями з мокрим снігом. Вітер південний із переходом на західний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі становитиме 0…+5 °С, вдень +2…+7 °С, у західних та південних областях до +10 °С

Оцените статью
Добавить комментарий