Ані Лорак довго не чекала: зробила крок на зустріч Налчаджиоглу, який знову в статусі холостяка

Новини

Не так давно у мережі почали говорити про ймовірне розлучення Мурата Налчаджиоглу. Колишня дружина чоловіка вже з’явилась на горизонті – зірка показалась на його сторінці в Інстаграмі

Лорак засвітилась у профілі Налчаджиоглу

Мурат Налчаджиоглу, відомий український бізнесмен турецького походження, останнім часом не розповідає про своє особисте життя. Втім, шанувальники впевнені, що на романтичному фронті знаменитості відбувається багато цікавого. Колишня дружина Мурата на тлі чуток про його розлучення неочікувано з’явилась на його особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Налчаджиоглу вирішив відповісти на чутки про своє ймовірне розлучення. Знаменитість попросив не додумувати шанувальників зайвого, адже ні один зі сценаріїв, які вони озвучують, не є реальністю. Так, чоловік зауважив, що не став би взагалі говорити про це, але чутки про його особисте життя змушують його доньку переживати. Оскільки допис стосувався доньки Налчаджиоглу та Лорак, співачка його вподобала.

Ані Лорак випадково засвітилась на особистій сторінці свого колишнього чоловіка
Ані Лорак випадково засвітилась на особистій сторінці свого колишнього чоловіка

Поки колишня дружина відомого українського бізнесмена Мурата Налчаджиоглу уважно стежить за його сторінкою та залишає вподобайки на нових дописах, Лілія Реус і зовсім відреклась від свого обранця. Так, нещодавно зіркова дружина знаменитості видалила всі спільні фотографії зі своїм чоловіком. Тепер на особистій сторінці Реус в Інстаграмі не знайти і натяку на те, що вона колись була з Налчаджиоглу.

Не відстає і сам чоловік – він також видалив усі фотографії зі своєю обраницею. Втім, на відміну від Лілії Реус, Мурат залишив весільні кадри. Разом із тим, в описі до особистого блогу чоловіка раптово зник статус одруженого. Раніше Налчаджиоглу написав у біографії в популярній соцмережі, що перебуває у шлюбі. Тепер же цієї інформації не знайти

Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус наштовхнули шанувальників на чутки про своє розлучення
Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус наштовхнули шанувальників на чутки про своє розлучення

Нагадаємо, що зіркова пара разом вже декілька років, але весілля вони зіграли лише у червні цього року. Свято відбулось під Києвом у колі близьких і друзів.

Rate article