Анатолій Анатоліч висловив критику на адресу Дмитра Гордона та пояснив, чому відписався від нього в Instagram

Новини

Телеведучий вирішив пояснити своє рішення відписатися у соцмережах від свого колеги

Анатолій Анатоліч, який ніяк не може завершити епопею з ТЦК , висловив критику на адресу Дмитра Гордона та пояснив, чому відписався від нього в Instagram. Що сталося між колегами-інтервʼюерами — дізнавайтеся на Хочу!

Телеведучий поділився, що раніше був активним підписником сторінки Дмитра Гордона. Йому подобалися публікації журналіста, зокрема його гумористичні відео та коментарі. Однак, за словами Анатоліча, останнім часом Гордон почав викладати матеріали, які ведучий вважає дивними та неактуальними.

Анатоліч зізнався, що перестав стежити за фотоблогом Гордона, оскільки вважає, що тепер його контент не заслуговує на увагу. Він зазначив, що публікації інтерв’юера стали “нудними” та втратили свою привабливість. Телеведучий підкреслив, що якщо Гордон повернеться до свого попереднього стилю, він знову буде радий підписатися на його сторінку та насолоджуватися гумористичними роликами.

Я відписався, в мене час відпочинку від Гордона. А мені Instagram видає його в рекомендаціях. Коли Дмитро Гордон припинить постити ось цю х***ю всіляку, я знову підпишусь до вас та буду із задоволенням стежити. Мені подобаються приколи, де ви щось говорите, а не ось це, де ви постите приколи з Viber,

— заявив Анатолій Анатоліч.
Анатолій Анатоліч розкритикував Дмитра Гордона
Анатолій Анатоліч. Фото: instagram.com/muratnalca

Rate article