Анатолій Анатоліч у США неочікувано провів захід російською мовою та пояснив чому

Новини

Шоумен вів захід Big Money Forum.

Український телеведучий Анатолій Анатоліч неочікувано провів благодійний захід у США російською мовою.

Відео, як шоумен спілкується з гостями події російською, активно поширилося в Мережі. Анатоліч прокоментував скандальний ролик. За словами ведучого, він вів Big Money Forum. Анатоліч говорив трьома мовами: українською, російською та англійською. За його словами, це було прохання організаторів, адже гості заходу були з різних країн.

“Це відео записано на Big Money Forum у США, де я був ведучим чотирьох заходів у чотирьох штатах. Івент був на сто відсотків благодійним, всі кошти йшли в UNITED24. Я вів українською, англійською і деякі речі, на прохання організаторів дублював російською, бо в залі були ка3ахи, м0лд0вани, латиші та естонці. І навіть білоруси, і, можливо, колишні росіяни, нині американці”, – сказав Анатоліч у коментарі “МУЗВАРу”.

Ведучий наголосив, що захід був повністю благодійним, а всі кошти будуть переказані урядовій платформі UNITED24. Також шоумен додав, що всі присутні на Big Money Forum підтримували Україну у війні з Росією, адже їх одразу попередили, що кошти з їхніх квитків підуть на допомогу ЗСУ.

“Кожному з гостей на початку івенту було озвучено, що квиток — це вже автоматичний донат на дрони для знищення р0сійськ0го 0купанта. Я це озвучував не для українців російською мовою, зокрема”, – додав ведучий.

 

Оцените статью
Добавить комментарий