Алла Кудлай робила дуети з Павлом Зібровим та Віталієм Білоножком: а як дружини ставились до цих тандемів

Новини

В артистичному середовищі всі один одного знають і постійно перетинаються. Так, Алла Кудлай є хрещеною мамою Насті Каменських, а з Павлом Зібровим у співачки ледь не трапився роман.

Алла Кудлай пригадала співпрацю з Павлом Зібровим та Віталієм Білоножком

Павло Зібров

Алла Кудлай та Павло Зібров знайомі багато років. Вони не лише регулярно під час концертів зустрічаються за лаштунками. А навіть частенько працювали над дуетами, тому ледь не зріднилися.

Алла Кудлай пригадала співпрацю з Павлом Зібровим

Народна артистка може собі дозволити дуже фамільярно відгукнутися про колегу по співочому цеху:

“Ой, Пашка! Я обожнюю Пашку! Такий позитивний, оптиміст”.

Про Зіброва в Алли Петрівни залишилися тільки приємні спогади. Чоловік завжди вітав співачку з днем народження. Був і залишається дуже позитивним, порядним, щедрим. Вони так близько дружили, що, напевно, дружина Марина відчувала ревнощі. Хоча пані Алла в цьому не впевнена. Вважає, що треба найперше запитати про це у самої жінки:

“Ревнувала? Та звідки ж я знаю? У неї запитайте…”

Віталій Білоножко

Багато свого часу довелося гастролювати Аллі Кудлай і з Віталієм Білоножком. Повірити в те, що цієї людини з глибоким гумором уже немає серед нас, знаменитість і досі не може. Хоча й була на похороні артиста.

Алла Кудлай пригадала співпрацю з Віталієм Білоножком

Вони часто передзвонювалися. Алла Петрівна радила колезі написати книжку спогадів про концертну діяльність, адже за роки траплялося всякого. Та, як бачимо, цей задум артист не встиг втілити в життя.

Пригадуючи спільну концертну діяльність, Кудлай розповіла кумедний випадок, коли у колгоспі артистам виділили кілька тушок свиней. Вони їх запхали у свій невеличкий автобус. Ледве довезли.

З превеликими труднощами Віталій зі звукорежисером завантажили тушку у ліфт. Коли Світлана вийшла на сходовий майданчик, щоб зустріти чоловіка, то найперше побачила у дверях свинячу пику, то дуже сильно налякалася.

Rate article