Впродовж доби, 23 жовтня, українські захисники “демілітаризували” п’ять складів із боєкомплектом окупантів. “Бавовна” трапилася на окупованих територіях Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей.
Відповідну мапу опублікували у Telegram “Збройні Сили України. Війна з окупантами”. Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук підтвердив, що “Бавовнятко” нашкодило на трьох складах БК. obozrevatel.com
Загалом протягом доби ЗСУ знищили об’єкти загарбників:
– Бериславський район на Херсонщині – мінус два БК;
– Снігурівському районі Миколаївської області – мінус два 2 БК;
– Токмак на Запоріжжі – мінус БК.

Нагадаємо: впродовж 21-22 жовтня українські захисники знищили шість складів боєприпасів військ РФ. Ворожа армія втратила три склади з боєприпасами у Берислаському районі Херсонщини, та ще два – у Каховському. Шостий склад було “демілітаризовано” ЗСУ у Василівському районі Запорізької області.
За повідомленням Генштабу ЗСУ, 23 жовтня авіація Сил оборони завдала 6 ударів по позиціях ворога, внаслідок чого ліквідовано 6 районів зосередження озброєння та військової техніки ворога.