“В ОРДЛО живуть такі самі українці, з ними ми порозуміємося”: Азовець відповів на провокативне питання росЗМІ (відео)

Новини

Російські пропагандисти опублікували відео, на якому азовець Владислав Тутчак (позивний “Доцент”) відповідає на їхні запитання. Воїн зізнався, що йому нема за що каятися, а жителів ОРДЛО вважає українцями, навіть якщо деякі із них поки що помиляються у політичних поглядах. Відео опублікували росЗМІ, передають Патріоти України.

Боєць розповів, що безпосередньо у бойових діях участі не брав, оскільки відповідає за гуманітарний напрямок розвитку полку “Азов”. Він читав лекції особовому складу з військової історії світу та України.

На запитання, ким він вважає жителів “Л/ДНР”, Тутчак відповів: “Українці. Безумовно, серед них є люди, які помиляються у своїх поглядах. Але це українці, такі ж як ми. Рано чи пізно ми знайдемо з ними спільну мову. Якщо цього не станеться, я сподіваюся, що мої та їхні діти знайдуть спільну мову”.

Росіяни провокували стриманого азовця запитаннями про нібито появу масових поховань поблизу Маріуполя, коли в місті був “Азов”. Однак українець не менш стримано відповів, що цього не може бути. На ще одне провокативне запитання щодо того, чи є за що бійцю покаятися, він відповів: “Ні, абсолютно”.

Rate article