66-річний Павло Зібров навів лад у саду біля будинку: тепер не соромно й гостей на власне озеро запросити

Новини

Павло Зібров, як годиться, вирішив навести лад на своєму чималому обійсті. Тож маємо можливість поглянути, як виглядає маєток та садиба народного артиста України.

Павло Зібро показав свій будинок та обійстя

Щойно настали погожі весняні дні, як Павло Зібров влаштував садовий десант. Будинок в артиста хоч і просторий, але сидіти в середині не хотілося. Тож озброївся шлангом із високим тиском і нумо відмивати садові меблі, що за зиму встигли припасти пилом.

Павло Зібро показав свій будинок та обійстя

Заразом Павло Миколайович і тротуарну плитку відчистив до блиску. Донька Діана непомітно знімала тата в роботі, тому було що викладати в Інстаграм. Зібров підписав відео:

“Насолоджуюся погодою та працюю!”

Звісно, купатися в басейні, розташованому на обійсті, ще зарано. А от потішитися сонячним промінчикам на лавах чи попити каву за столиком уже на часі. Заразом господар і дерева у саду підрізав.

Павло Зібро показав свій будинок та обійстя

Отак у турботах й не помітив, як завечоріло. Час перекусити. Пан Павло вирішив приготувати бургери з м’ясцем, овочами та сиром. Задля цього довелося запалити мангал. Артист зізнався підписникам:

“Перший раз готував бургери. Здається, вийшло”.

Звісно, якість заморських котлет здатні зацінити лише улюблені жінки знаменитості – дружина Марина та донька. Але на вигляд просто ідеально. Підписники, споглядаючи у відео за процесом підсмажування котлет та закладання їх у булочку, дійшли висновку, що Зіброву час зніматися в кіно, настільки природно він виглядає у кадрі посеред ялинок та сосен.

blank
Павло Зібро показав свій будинок та обійстя

Коли сутеніло, Павло Миколайович гукнув улюбленого чотирилапого, і разом із собакою прогулялися до озера, розташованого в межах фазенди артиста. Одним словом, і попрацював, і відпочив із користю.

Rate article