37-річний Дмитро Ступка шукає в Америці постійну роботу, але поки марно: “Загалом з роботою складно”

Новини

Дмитро Ступка третій рік поспіль мешкає в Америці. Там устиг розлучитися з дружиною та знайти нове кохання. А от із заробітками в нащадка театральної династії досі виникають труднощі.

Американське життя Дмитра Ступки

Дмитро Ступка дав розлоге інтерв’ю oboz.ua, в якому, зокрема, поділився деталями життя за океаном удалині від батьківщини. За словами актора, до шалених цін він досі не може звикнути.

Намагається не переводити цінники з доларів у гривні, бо так можна з’їхати з глузду. Де не повернешся, треба за щось платити. Паркування, страхування, продукти, бензин тощо – все це потребує постійної оплати.

Американське життя Дмитра Ступки

Можливо б, якби Ступка мав постійну роботу, то було б трохи легше керувати витратами, але доводиться задовольнятися нерегулярними підробітками. Щоб знайти високооплачувану посаду, треба вільно володіти англійською та мати диплом американського навчального закладу.

Дмитру ж приходиться підпрацьовувати ведучим, зніматися в невеликих епізодах та рекламних роликах. Намагається трішки підзаробляти на перепродажі товарів. Купує якісь товари, потім перепродає їх через Інтернет. Усе це дуже й дуже складно, підсумував українець.

Американське життя Дмитра Ступки

Щоб придбати звичайний продуктовий набір – крупи, овочі, ковбаску – треба викласти мінімум 100 доларів. Лише буханець хліба коштує 5 баксів. На думку Дмитра, 100 доларів – це приблизно як 100 гривень в Україні. Так, давненько знаменитий чоловік не відвідував київський супермаркет… Зі сотнею гривень там нині робити нічого.

Доводиться Ступці сплачувати й оренду за житло, оскільки придбати власне поки нереально. Особливо кусаються ціни в Каліфорнії, де перебуває нащадок Богдана Ступки. Скажімо, у Техасі та Флориді вони трішки нижчі.

Зазвичай американці сплачують 5-10% вартості квартири чи будинку, а решту грошей сплачують протягом 30 років. Можливо, й Ступці колись поталанить перебратися в особисту оселю. Тим паче, що зібрався одружуватися з українською співачкою.

Rate article