36-річна Ірина Федишин відвідала Іспанію з чоловіком та синами: на кого схожі хлопчики – на тата чи маму

Новини

Ірина Федишин вибралася з дітьми та чоловіком у тур до Іспанії. Споглядаючи за фотозвітом зірки з місця події, можна відстежити, як підросли двоє синів подружжя.

Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

36-річна співачка Ірина Федишин провела 3-тижневий тур містами Іспанії. Давала благодійні концерти, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ. 13 жовтня прибули на місце і вже ввечері співачка вийшла на сцену в Марбельї.

Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

Іспанський десант був підсилений Анною Добриднєвою та Сергієм Лазановським. Отак гуртом і виступали та проводили благодійні аукціони. У підсумку вдалося зробити чимало. Федишин прозвітувала про замовлення на зароблені гроші сотні дронів. Їх уже проплатили, тож невдовзі необхідні атрибути доправлять до наших захисників.

Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

Останній день турне артисти провели в Барселоні. Ірина дозволила собі трішки розслабитися після напруженої праці й зробити селфі з чоловіком Віталієм Човником та дітьми на тлі храму Святої Родини.

blank
Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

Оскільки було всього 2 годинки вільного часу, сім’я українців не мала можливості відвідати інші пам’ятки цього гарного міста. Допоки одні підписники в Інстаграмі співачки захоплювалися гарним виглядом Ірини та робили компліменти синам, що останнім часом помітно підросли, інші, як годиться, вдарилися в хейт.

Найбільше злих коментаторів цікавило, чому це Човник у 40 років покинув межі країни. Ірина пояснила хейтерам, що Віталій, по-перше, є її менеджером, а, по-друге, головою благодійного фонду, тож виїхав за межі України абсолютно законно і, до речі, вже повернувся назад.

Якщо відкинути негатив й уважно оглянути родинні світлини, сам собою напрошується висновок: 12-річний Юрчик дуже схожий на тата, а от 8-річний Олег є копією зіркової матусі.

Оцените статью
Добавить комментарий