Зробив “жеcт доброї волі”: в Україні ліkвідувалu 18-річного 0купанта Пастухова. Фото

Новини

В Україні ліквідували молодого російського окупанта – десантника Артема Пастухова. Він потрапив на війну зі строкової служби у 18 років.

Про це повідомив офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан (Штірліц) у Twitter. Смерть 3агарбника підтвердили і на його батьківщині .

“Артем Пастухов зробив “крок доброї волі” – офіційно денацuфікувався та демілітарuзувався”, – прокоментував український офіцер.

У росЗМІ про загибель росіянина під час “спецоперації” повідомляли 16 липня, заявляючи, що його поховали на батьківщині “з почестями під залпи з табельної зброї”.

Ліквідований російський окупант Артем Пастухов

Відомо, що окупант проживав у селі Малокиранівка Матвєєво-Курганського Ростовської області разом із матір’ю. Одразу після закінчення школи його призвали служити в повітряно-десантні війська РФ.

“Він дуже радів першому стрибку з парашутом, який присвятив матері”, – йдеться в некролозі.

18-річного десантника ліквідували на війні в Україні

Пізніше Пастухов підписав контракт і поїхав на війну в Україну. Примітно, його мати з вітчимом привітали таке рішення і загалом вторгнення РФ на територію суверенної держави.

Рідні окупанта раділи, що він підписав контракт і поїхав на війну

“Я ще пам’ятаю, як він мені того дня, коли вони перетнули державний кордон, дзвонить і каже: “Мамо, у тебе тепер у сім’ї двоє ветеранів бойових дій! Ти пишаєшся цим?” Я йому: “Так, синку, я цим пишаюся!” – заявила матір 0купанта, який “героїчно” був ліквідований під Харковом під час виконання больового завдання ще наприкінці травня.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий