Знайти вихід із патової ситуації на полі бою: ЗМІ передбачають агресивні удари по РФ з боку Зеленського

Новини

Зеленський провів не один агресивний удар по об’єктах у глибині самої Росії, щоб вибратися з патової ситуації на полі бою.

Ще у грудні 2023 року сталося кілька вибухів на залізничній лінії у Сибіру, ​​а у січні 2024 року українські безпілотники атакували нафтопереробні заводи на території Ленінградської області.

Президент України пішов на такий ризик, щоб переламати хід війни і заразом утримати свої позиції всередині України, впевнені журналісти. The Time.

Зараз Київ сильно залежить від підтримки Заходу, але у 2024 році її поки що немає ні від ЄС, ні від США, саме тому Зеленський розуміє, що необхідно самому знаходити виходи зі складних ситуацій.

Експерти пишуть, що навіть якщо Конгрес і схвалить новий пакет допомоги, він точно стане останнім у 2024 році. Далі все залежатиме від виборів президента США.

Якщо до влади прийде Трамп, він, якщо не скасує, істотно скоротить допомогу Україні. Неоднозначні настрої щодо цього і серед лідерів країн ЄС.

Тим часом Путін повністю перевів економіку РФ на “військові рейки”. Навіть якщо Київ мобілізує ще 500 тисяч осіб, це не вирішить питання про війну, оскільки у РФ більше можливостей у плані економіки та населення країни, саме тому Зеленський і пішов на такий агресивний крок, як удари по важливих об’єктах РФ, що знаходяться в глибокому тилу. .

Військові експерти не виключають нових випадків убивств високопосадовців, а також нові удари безпілотників.

Не виключені атаки на Кримський міст, що спричинить нові ракетні удари Кремля по містах України. Будь-яка з зухвалих атак Зеленського пов’язана з ризиком відплати з боку Путіна. Зрештою, у війну можуть бути залучені і країни НАТО.

Тим часом, Залужний відреагував селфі на повідомлення ЗМІ про те, що Зеленський відправив його у відставку.

Нагадаємо, 29 січня ЗСУ завдали прицільного удару по військовій частині окупантів у Донецьку.

Rate article