ЗМІ повідомили про замах на Патрушева, якого називають наступником Путіна: застосували отруту

Новини

Російські ЗМІ повідомили, що на секретаря Ради безпеки РФ Миколу Патрушева, який є ймовірним наступником російського диктатора Володимира Путіна, було вчинено замах. Водночас уся інформація щодо інциденту та його розслідування тримається в режимі суворої таємності.

Про це повідомили у Telegram General SVR. Уточнюється, що чиновник відчув себе погано ввечері після роботи, практично відразу після того, як зайшов додому – його охорона одразу ж викликала медиків.

За даними ЗМІ, лікарі наполягли на терміновій госпіталізації. Патрушеву надали допомогу та після стабілізації його стану відправили додому.

“Результати його аналізів підтвердили, що отруйною речовиною була синтетична отрута”, – стверджують журналісти.

Вони припустили, що концентрація отруйної речовини, що надійшла в організм через шкіру, була недостатньо висока, тому Патрушева врятувала своєчасно надана медична допомога.

За інформацією ЗМІ, крім медиків та кількох співробітників ФСО, із ситуацією ознайомлено троє людей у керівництві ФСБ та призначена ними група з п’яти осіб, яка веде розслідування. Путін дізнався про замах одним із останніх – після стабілізації стану Патрушева.

Автори каналу стверджують, що замах не був інсценуванням. Однак, хто стоїть за замахом, які мотиви і як стала можливою взагалі організація фактично завершеного замаху на представника влади такого високого рівня – ще треба розібратися.

“Але щось підказує, це тільки початок великого переділу в елітах”, – передчувають журналісти.

Нагадаємо: раніше The Washington Post написало, що тоді як здоров’я російського диктатора Володимира Путіна все частіше викликає питання, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев активно з’являється на публіці і фактично є одним із головних спікерів спецоперації в Україні. Не виключено, що цей близький союзник Путіна з часів їхньої спільної роботи в КДБ готується стати його наступником.

Видання назвало секретаря Радбезу “кремлівським яструбом”, безкомпромісним втіленням мілітаристської Росії та людиною, яка, можливо, хоче стати президентом.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий