Життя не варто відкладати: вийшла заміж медсестра, яка втратила обидві ноги через вибух, зворушливе відео

Новини

У мережі показали зворушливе відео весілля в лікарняній палаті, яке просто доводить до сліз.

Вирішили не відкладати життя на потім і одружилися-23-річна медсестра Оксана з Лисичанська та її коханий Віктор. Вони разом вже більше 6 років, виховують двох дітей. Дивовижну історію дівчини, яка через вибух втратила обидві ноги і чотири пальці на руці, а тепер проходить лікування у Львові, розповіли на сторінці “Перше медичне об’єднання міста Львова” в Facebook. Повідомляє politeka.net

Трагедія сталася 27 березня – Оксана і Віктор йшли додому знайомою стежкою, дівчина йшла попереду і на секунду обернулася, щоб попередити Віктора про небезпеку, коли під нею розірвалася міна. В результаті вибуху чоловік дивом не постраждав, а ось Оксана позбулася обох ніг.

У Лисичанській лікарні дівчині зробили відразу чотири операції, потім евакуювали в Дніпро, де продовжували лікувати і готували кінцівки до протезування. А тиждень тому евакуаційним потягом Оксана разом з Віктором прибула до Львова, попереду у неї протезування і довга реабілітація.

У поки вони з коханим вирішили одружитися. Кільця купили у Львові, церемонія проходила в РАГСі, а ось святкування вже в лікарняній палаті. З цієї нагоди волонтери приготували молодятам торт. Зворушливе відео першого весільного танцю опублікували в мережі, воно буквально довело користувачів до сліз. У коментарях до відео парі бажають якнайшвидшої поправки і щасливого сімейного життя.

Оцените статью
Добавить комментарий