Жданов попередив, на який жест розпачу росіяни можуть наважитися, коли відступатимуть: “Буде катастрофа”

Новини

Олег Жданов розповів про наслідки підриву заводу “Кримський титан”, який можуть організувати окупанти.

Олегу Жданову запитали, чи маємо ми право знищити завод “Кримський Титан” самі, не чекаючи, коли це зроблять росіяни під час свого відступу. Відповідь військового експерта була позитивною, але при цьому він озвучив важливі нюанси, які завадять нам це зробити: “Ми можемо знищити цей завод, але ми не ідіоти, щоб створювати техногенну катастрофу на своїй території, щоб потім ці наслідки ліквідувати”.

Думку Олега Жданова щодо наслідків знищення заводу “Кримський Титан” можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Полковник запасу ЗСУ пояснив, чим обернеться для України підрив заводу “Кримський Титан”: “Сказати з якоюсь часткою ймовірності, підірвуть або не підірвуть, дуже важко, але в будь-якому випадку я вам скажу, що це буде техногенна катастрофа, і ніхто цього не заперечує. Звичайно, наразиться на небезпеку життя особливо цивільних осіб, які живуть поблизу цього підприємства на певному видаленні”.

2.02 Фронт стабилен не смотря на атаки противника. Спецоперация СБУ на нефтетерминалах рф.

При цьому військовий експерт наголосив на важливому моменті: “Стійкість цієї речовини дуже низька, і, на мою думку, починаючи через кілька годин або навіть через добу це не становитиме жодної загрози, крім тих місць, де ще збережеться концентрація хімічних речовин (у якихось низинах, ярах або ущелинах). Щоб зупинити наші війська, якщо вони рухатимуться, так, вони можуть, але не більше.

Rate article