Зеленський сказав, коли очікує на відкриття переговорів про членство з ЄС

Новини

Сьогодні, 11 червня, президент Зеленський прибув до Берліна задля участі у третій конференції з відбудови України. Під час своєї промови на відкритті заходу політик наголосив, що очікує на відкриття перемовин про членство в ЄС до кінця червня.

Уже все готово

За словами українського лідера, усі передумови для цього виконані. Тому саме в червні повинна бути затверджена переговорна рамка і розпочаті самі переговори про вступ.

Зеленський підкреслив, що у такий спосіб Європа покаже, що вона тримає свої обіцянки, а також, що ні тиск, ні маніпуляції ззовні не здатні її зламати.

Євросоюз потрібен усім європейцям без винятку. Кожній нації, яка поділяє спільні цінності всієї Європи та хоче жити – як ми – жити в мирі. Українці – така нація. Як і наші сусіди в Молдові, і народ Грузії, і держави Балкан та інші, хто поважає Європу, свободу та верховенство права. Обов’язково настане і час вільної Білорусі – Білорусі у Європі,
– йшлося у промові Зеленського.

Слід зауважити, що голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн має таку ж думку, що й президент України.

Посадовиця заявила, що Україна справді зробила необхідні кроки для початку переговорів про вступ до ЄС, а тому цілком заслуговує на те, аби вони розпочалися вже до кінця червня.

Rate article