Зеленський просить українців бути “максимально уважними” найближчими днями

Новини

Важливо бути максимально уважними

Президент зауважив, що протягом усієї доби 4 травня наші оборонці неба мали багато роботи, адже агресор атакував Харків, Одесу, Дніпропетровщину, Донеччину. Тільки на ранок захисники збили вже 13 “Шахедів”.

Протягом дня російські терористи застосували 8 ракет різних типів і майже 70 КАБів проти прикордонних громад і наших позицій на фронті.

Російське зло навіть напередодні Великодня не зменшує свого прагнення нести руїни… Важливо цими днями бути максимально уважними,
– підкреслив президент.

Загроза ракетних ударів на Великдень

  • Речник Повітряних сил зауважив, що ймовірність російських атак по Україні у Великодню ніч не можна виключати. Водночас Ілля Євлаш зазначив, що наші захисники неба готові до відбиття можливих обстрілів.
  • Спікер наголосив: “Людям потрібно бути уважними у будь-який час, попри те, чи це Великдень, чи просто звичайний якийсь середньостатистичний день”.
  • Зауважимо, що влада прогнозує посилення ворожих атак на Сумщину. Так, очільник Білопільської ОТГ розповів, що на свята агресор може “привітати” жителів області. Обстріли прогнозують найближчими днями.
  • Юрій Зарко закликав містян не виходити в центр без поважних причин. Окрім того, зазначив, що сім’ям з дітьми виїхати у сусідні села та міста. Посадовець наголосив, що найбільш небезпечно під час обстрілів саме в людних місцях.
Rate article