Зеленський про ситуацію на Харківщині: тривають запеклі бої на значній частині прикордонної смуги

Новини

За словами президента, деякі села перетворилися із “сірої зони” на зону ведення бойових дій.

Українська армія продовжує оборонну операцію на півночі Харківської області, запеклі бої ведуться на значній частині прикордонної смуги.

Відповідну інформацію озвучив глава держави Володимир Зеленський.

За словами президента, є населені пункти, які раніше були в “сірій зоні”, в яких зараз ведуться бойові дії. У частині сіл ворог намагається закріпитись, інші планує використовувати для подальшого наступу.

Глава держави подякував українським військовим, які обороняють позиції на цьому напрямі та знищують окупантів. Завдання – завдати ворогові якомога більших втрат.

Президент також зазначив, що увага приділяється й іншим напрямам. Не менш загострена ситуація зараз на Донеччині, зокрема на Покровському напрямку. Глава держави підтвердив, що мета ворожого удару на Харківщині – спробувати розтягнути українські сили та відвернути увагу від Донбасу.

Насамкінець Зеленський додав, що українські воїни роблять все для стримування російських штурмів і відповідають окупанту вогнем.

У свою чергу, у ГУР розповіли, що військовій розвідці були відомі плани Росії щодо наступу у Харківській області. Усю інформацію було передано вищому військовому керівництву.

Rate article