Зеленський розповів, якою має бути українська перемога: ми хочемо повернути своє. Відео

Новини

Перемога України у війні проти Росії настане тоді, коли наша країна поверне свої території та українці зможуть повернутись додому, возз’єднатися зі своїми сім’ями. Нічого зайвого і нічого чужого Україні треба.

Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю проекту “60 Мinutes” австралійського телеканалу Nine Network, яке було опубліковано у понеділок, 2 травня. Він упевнений, що навіть ті українці, яким через війну довелося виїхати до інших країн, хочуть повернутися на рідну землю.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, як для нього виглядає перемога, Зеленський заявив: “Просто повернути своє. Просто спокій на нашій землі. Щоб люди наші повернулися до себе. Нічого зайвого не потрібно, жодних зайвих речей, зайвих грошей. Ми хочемо просто повернути своє. Люди хочуть приїхати до себе”.

“Якби ви запитали людину, яка сьогодні перебуває в Німеччині, Польщі, Румунії, Британії або ще де-небудь, чи хоче вона залишитися в тій державі або повернутися до себе додому, у свою Волноваху, Маріуполь, Харків, Запоріжжя… Я впевнений, що більшість людей скажуть, що хочуть додому. Перемога виглядає так, коли комфортно, коли ти вдома зі своєю сім’єю. Коли у тебе забирають саме це, у такий момент розумієш, що ось вони справжні цінності”, – сказав президент.

Також Зеленський розповів про злочини РФ проти українського народу. За його словами, за допомогою пропаганди Росія створила для свого населення окремий світ, де всі цивілізовані держави вважаються ворожими. Росіяни розуміють, що вбивають людей через те, що вони по-іншому дивляться на світ.

При цьому президент зазначив, що від окупантів страждає не лише Україна, а велика катастрофа могла б накрити всю Європу. За його словами, була загроза повторення одразу “шести Чорнобилів”.

Зеленський назвав російських окупантів боягузливими варварами. Він не розуміє, як вони могли красти побутову техніку та особисті речі вбитих мирних українських мешканців, при цьому кидаючи своїх загиблих та поранених товаришів по службі.

Говорячи про 10 спроб замаху на життя президента України, Зеленський пожартував, що за два місяці повномасштабної війни з РФ це не так вже й багато. За його словами, у російського диктатора щодо цього проблем набагато більше.

Оцените статью
Добавить комментарий