Завдяки нашим заходам вдалося додати впевненості у Вовчанську, – Зеленський

Новини

Звернення президента

У традиційному зверненні 16 травня Володимир Зеленський повідомив про актуальну ситуацію на Харківському напрямку. Президент зазначив, що провів у Харкові засідання Ставки. На ній були присутні головнокомандувач, командувачі за напрямками, керівники сектору безпеки, ГУР, служба зовнішньої розвідки, СБУ, Держприкордонслужба, МВС, керівники Харківської області.

Всі детально обговорили ситуацію щодо бойових дій на Харківщині та захисту людей, оборони позицій, а також потреб підрозділів.

Завдяки нашим Силам, нашим заходам вдалося додати впевненості напрямку Вовчанську. Але російські обстріли не припиняються, загрози є. Сьогодні, зокрема, був поранений керівник адміністрації Вовчанська,
– сказав гарант.

Зеленський зауважив, що контрударні дії ЗСУ тривають – у тому числі і в інших районах у прикордонні Харківської області. Український лідер зазначив, що результатів у відбитті російських штурмів та знищенні ворога має стати більше. Він додав, що Росія намагається розширити війну, супроводжує це незмінно пустими словами про мир.

Ми повинні примусити Росію до реального, справедливого миру всіма засобами. Наш захист від штурмів та ударів при цьому – він вирішальний. Були сьогодні на Ставці також і доповіді щодо подальших намірів окупанта – до всіх варіантів ми готуємось,
– вказав Зеленський.

Rate article