Зараз опадає багато яблук з яких можна приготувати напій “Живчик”. Нам треба нарізати пластинками відро яблук. Ні очищати, ні вирізати середину з насінням не треба. Просто відрізати червиве чи зіпсоване. Залити яблука 1,5 відра кип’ятку, накрити кришкою і залишити на ніч. Можна й на довше, але тоді треба кілька разів яблука перемішати. Після цього яблука вибрати, настій процідити і додати до нього 600 г цукру і 1ч.л лимонної кислоти. Довести до кипіння і розлити в стерилізовані банки. Виходить приблизно 12 л. З соковитих яблук напій буде темніший, а з менш соковитих – світліший. Фото з інтернету, бо минулорічний “Живчик ” випили, а цього року ще не закривала. Нехай смакує!— з Валентиною Вишневською-Чудінович
You may also like
Втрати, яких зазнає Україна щодня як на полі бою, так
00
Ірина Дерюгіна різко відреагувала на черговий російський
00
Відстрочка від мобілізації не надається автоматично.
00
Зелена цибуля — це справжнє джерело вітамінів, яке
00
Порушення у пунктах збору ТЦК на старті ламають моральний
00
В Україні очікується різка зміна погодних умов під
00
Кулуарні домовленості союзників та емоційні кадри зі зруйнованого
00
Президент Володимир Зеленський планує ще одну зустріч
00