Зараз опадає багато яблук з яких можна приготувати напій “Живчик”. Нам треба нарізати пластинками відро яблук. Ні очищати, ні вирізати середину з насінням не треба. Просто відрізати червиве чи зіпсоване. Залити яблука 1,5 відра кип’ятку, накрити кришкою і залишити на ніч. Можна й на довше, але тоді треба кілька разів яблука перемішати. Після цього яблука вибрати, настій процідити і додати до нього 600 г цукру і 1ч.л лимонної кислоти. Довести до кипіння і розлити в стерилізовані банки. Виходить приблизно 12 л. З соковитих яблук напій буде темніший, а з менш соковитих – світліший. Фото з інтернету, бо минулорічний “Живчик ” випили, а цього року ще не закривала. Нехай смакує!— з Валентиною Вишневською-Чудінович
You may also like
Може хто впізнає жiнку? Може це чиясь сусiдка?
00
Чому РФ тимчасово скоротила інтенсивність ударів, чи
00
Україна не очікує швидкого переломного моменту у війні
00
Зірковий український боксер Олександр Усик (25-0, 16
00
Україна зробила пропозиції як ключовим партнерам, так
00
26 червня командувач Сил безпілотних систем Збройних
00
Блогер із Воронезької області Олександр Лунін опублікував
00
Усик заявив, що відмовляється від усіх поясів Олександр
00