Залужний звернувся до воїнів і цивільних українців: що сказав генерал

Новини

Валерій Залужний звернувся до українців в День пам’яті Героїв Крут 29 січня. Головнокомандуючий ЗСУ подякував кожному, хто “зараз боронить державу, її незалежність і майбутнє”.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на допис у Facebook генерала.

Що написав Валерій Залужний

Генерал нагадав, що 29 січня 1918 року армія УНР виконала своє бойове завдання на полі під Крутами – зупинила російських окупантів, які рвалися до Києва.

“Минуло 106 років, і нині українські воїни знову дають бій російським загарбникам на всій лінії фронту та щохвилини доводять – Україна була, є і буде вільною і незалежною”, – впевнений Залужний.

“Шануємо пам’ять українців, які віддали своє життя у бою під Крутами, який став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі з агресором”, – закликав головнокомандуючий ЗСУ.

Залужний звернувся до воїнів і цивільних українців: що сказав генералДень пам’яті Героїв Крут відзначається 29 січня (facebook.com/CinCAFU/)

Для довідки

29 січня в Україні відзначають пам’ять героїв Крут – українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Це пам’ятна дата боротьби за незалежність України.

Подвиг Героїв Крут став частиною української історичної пам’яті та важливою складовою в національно-патріотичному вихованні молоді.

blank
Rate article