Закон Ухвалено! Верховна Рада Відкрила Сезон Полювання На П’яту Колону. Проросійські Партії Від Тепер Під Забороною

Новини

Україна йшла по граблях до цього довгих тридцять років і тільки, нажаль, ціною тисяч життів довелось заплатити за цей закон.

Від тепер проросійські партії – під забороною. І надіємось, що так буде зроблено в цілому світі. Жодного толерування ідейної присунтості рашизму не має бути місця.

Діяльність політичних партій буде обмежена через такі дії:

— виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії проти України, у тому числі шляхом представлення збройної агресії росії проти України як внутрішнього конфлікту, громадянського конфлікту, громадянської війни, заперечення тимчасової окупації частини території України;

— виправдання дій і бездіяльності осіб, які здійснювали або здійснюють збройну агресію проти України, представників збройних формувань росії, інших незаконних збройних формувань, банд, груп найманців, створених та/або підпорядкованих, та/або керованих та/або фінансованих росією, а також представників окупаційної адміністрації, яку складають її державні органи та інші структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, та представників підконтрольних рф самопроголошених органів, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України, у тому числі шляхом їх визначення як “повстанці”, “ополченці”, “ввічливі люди”.

Оцените статью
Добавить комментарий