Західна зброя зупинила наступ РФ в Україні, але Путін не відмовився від своїх планів – Bild

Новини

Західне озброєння, надане партнерами Україні, стало новою надією переламати перебіг війни, розв’язаної РФ. Однак президент Росії Володимир Путін так і не відмовився від плану захоплення всієї нашої країни.

Про це пише Bild. Зазначається, що майже за тиждень російські війська не змогли взяти жодного міста на сході та півдні України.

Більше того, штурм окупантами Сіверська, Бахмута, Слов’янська та Краматорська зайшов у глухий кут.

Причиною назвали те, що, маючи понад 100 одиниць західної зброї великої дальності, Україна щодня знищує російські склади з боєприпасами та танкові підрозділи.

Наприклад, українські воїни активно використовують німецькі гаубиці Panzerhaubitze 2000, британські установки M777 та американські РСЗВ HIMARS, знищуючи військові об’єкти ворога в тилу.

“Щойно українські безпілотники або західні військові супутники ідентифікували цілі, їх уже не врятувати”, – зазначили у матеріалі.

У результаті війська РФ щодня втрачають боєприпаси і наступ ворога на сході нашої країни застопорився, а на півдні – в окупованих районах Херсонщини та Запоріжжя – про наступ не може бути й мови.

Однак Путін не відмовився від свого основного плану – захопити всю Україну.

Так, на Луганщині помітили колонні військової техніки росіян, які мають допомогти окупантами поповнити втрати. Через провал на багатьох напрямках РФ може знову перейти до тактики випаленої землі.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий