Захарова загрожує Балтії через “вибори” диктатора Путіна: “Діятимемо рішуче”

Новини

МЗС Росії почало розсилати погрози країнам Заходу, які не бажають брати участь у переобранні диктатора Володимира Путіна.

МЗС Росії викликало до себе дипломатичних представників Литви, Латвії та Естонії, які працюють у Москві. Причиною стало небажання влади цих країн вплутуватися у фейкові президентські “вибори” в РФ, які відбудуться в середині березня 2024 року.

Про розмову з дипломатами балтійських країн розповіла одіозна речник МЗС РФ Марія Захарова, передає Діалог.UA.

Захарова висунула претензії Балтії за “відсутність належної реакції на неодноразові звернення забезпечити безпеку” дипвідомств РФ під час переобрання диктатора Володимира Путіна на ще один президентський термін.

Зажадали (…), щоб влада Латвії, Литви та Естонії зробила всі необхідні кроки щодо забезпечення безпеки виборців, а також співробітників посольств РФ у період голосування“, – Заявила Захарова.

Вона звинувачувала владу балтійських країн у “саботажі” та погрожувала їм “серйозним протестом” з боку росіян, які проживають у Балтії, якщо з “виборами” у Кремля виникнуть якісь труднощі.

Діятимемо рішуче (…), покладаючи відповідальність на владу держав Прибалтики за таку позицію“, – заявила речник МЗС РФ.

Зазначимо, що майбутні президентські “вибори” в РФ, які відбуватимуться з 15 по 17 березня, не мають нічого спільного із законністю та волевиявленням. Результати цього заходу вже наперед відомі. Для того щоб мати можливість взяти в них участь, диктатор РФ Володимир Путін переписав під себе Конституцію РФ, обнуливши свої попередні президентські терміни.

Нагадаємо, що минулого року ПАРЄ ухвалила резолюцію, в якій закликала країни Європи визнати нелегітимним диктатора Путіна після “виборів” 2024 року, припинивши з режимом усі контакти, за винятком гуманітарних.

Rate article