За інтенсивність праці: українські нардепи отримали “жирну” надбавку до зарплат, названо суми

Новини

Майже всі депутати Верховної Ради, 396 із 415, отримали стовідсоткову надбавку до свого посадового окладу за січень 2023 року за “інтенсивність праці”. Про це повідомляє Українська правда.

Середня виплата на одного депутата за січень 2023 року становила 48,8 тисячі гривень. Ця сума включає власне оклад, 100% надбавку до окладу та варіативні виплати – за почесне звання, за науковий ступінь, кошти за відпустку, лікарняне або службове відрядження.

Найбільших виплат отримали голова парламенту Руслан Стефанчук – 78,9 тисяч гривень та голова комітету ВРУ із закордонних справ Олександр Мережко, який нещодавно балотувався у президенти ПАРЄ – 69,1 тисячі гривень.

Найменші: депутат із групи “Довіра” Валерій Лунченко – 4,9 тисяч гривень та виключений із фракції “слуг” Олександр Дубинський – 5 тисяч гривень.

З-поміж тих 19 депутатів, які не отримали надбавку за інтенсивність роботи, 17 у принципі не отримали жодних виплат за січень. Здебільшого це позбавлені мандатів нардепи від забороненої ОПЗЖ (Ігор Абрамович, Олег Волошин, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Віктор Медведчук, Юрій Солод, позафракційний Андрій Деркач), а також кілька нардепів з інших фракцій та груп.

Rate article