З татом не так, як із мамою: Репяхова показала, як її чоловік Віктор Павлік проводить час із сином

Новини

Відома українська блогерка Катерина Репяхова продемонструвала, як її чоловік, музикант Віктор Павлік, проводить час із їхнім спільним сином Михайлом

Репяхова показала розваги свого сина з батьком

Катерина Репяхова, відома українська блогерка та бізнесвумен, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм постійно показує, як проходять її дні. Знаменитість ділиться з шанувальниками кадрами своїх ранків, розповідями про важливі події та багатьма іншими деталями. Часто на сторінці Репяхової з’являються два найважливіших у її житті чоловіка – коханий Віктор Павлік і син Михайло.

Репяхова показала сина з татом

Нещодавно знаменитість продемонструвала, як її чоловік, відомий український артист Віктор Павлік, проводив час зі своїм сином. У своєму Інстаграм-блозі зірка розмістила кадри, на яких можна побачити малюка, який бавиться у розважальному комплексі. На опублікованій світлині маленький Михайло грається на невеликій гірці догори дриґом.

Катерина Репяхова на своїй Інстаграм-сторінці активно показує, як живе її родина
Катерина Репяхова на своїй Інстаграм-сторінці активно показує, як живе її родина

Знаменита українська блогерка та дружина артиста Віктора Павліка розповіла своїм фанатам, що її чоловік розважався з їхнім сином, поки вона була зайнята своїми справами. Катерина Репяхова вирішила не залишати дитину на бабусю, свою маму, або наймати няньку – її обранець чудово провів час із малюком. Шанувальники змогли поспостерігати за сімейною ідилією з опублікованих на сторінці блогерки кадрів.

Катерина Репяхова продемонструвала, як її чоловік розважався з їхнім спільним сином
Катерина Репяхова продемонструвала, як її чоловік розважався з їхнім спільним сином

Нагадаємо, що зіркова пара перебуває у шлюбі з червня 2020 року. Знаменитості, попри осуд та постійні обговорення зі сторони публіки, довели, що велика різниця у віці не заважає двом людям кохати одне одного та будувати міцні стосунки. Катерина Репяхова активно підтримує свого обранця та працює його концертною директоркою.

Оцените статью
Добавить комментарий