“З роботою складно”: Дмитро Ступка відповів, чим заробляє на життя за кордоном

Uncategorized

Актор поділився, скільки грошей витрачає на місяць у США.

Відомий український актор Дмитро Ступка, який раніше розповів, коли планує весілля з новою коханою, вже кілька років живе за океаном, у США. Знаменитість поділився, чим заробляє в Америці, та скільки витрачає на життя.

В інтерв’ю для OBOZ.UA актор зізнався, що нині він не має постійної роботи та доходу. Як зазначив Ступка, в Америці складно знайти роботу без іноземного диплома та ідеального володіння англійською мовою. Однак він має декілька підробітків, коштом яких забезпечує собі життя:

Є різні підробітки: працюю ведучим, знімаюся в рекламах, в епізодах. Пробуємо займатися якимось бізнесом – купуємо товари, які перепродаємо через Інтернет. Але загалом з роботою складно.

За його словами, життя за океаном дуже дороге. Зокрема, великі гроші потрібні для оплати за паркування, страхування, бензин та продукти. Також він додав, що ціни на буденні речі значно різняться з українськими.

“Можу так сказати: 100 доларів тут – як 100 гривень у нас. Сходити до магазину, купити найнеобхідніші продукти – макарони, рис, якісь овочі, ковбаску – це щонайменше 100 доларів. Тут звичайна буханка хліба може коштувати 5 доларів. Якщо перевести на наші гроші, розумієте, які ціни?” – вказав Ступка.

До слова, ще до повномасштабного вторгнення в Україну, у 2021 році Дмитро разом з родиною виїхав за кордон на зимовий період. Тоді сім’я не планувала залишатися в Америці назавжди, однак склалося інакше, і актор живе вже 3 роки у США.

Rate article