“Їмо теж разом”: 53-річна Білик підігріла чутки про повернення до колишнього чоловіка Коляденка

Новини

Відома артистка Ірина Білик відповіла на запитання щодо своїх стосунків із колишнім чоловіком Дімою Коляденком.

Популярна українська співачка Ірина Білик, яка кілька років тому зі скандалами розлучилася із чоловіком-шоуменом Дімою Коляденком, знову заговорила про стосунки з ними. Судячи з соцмереж артистки, під час війни вони з колишнім сильно зблизилися, навіть почали виступати разом. politeka.net

В ефірі програми “ЖВЛ” Ірина Білик відповіла на чутки про поновлення роману з колишнім чоловіком Дімою Коляденком.

Ірина Білик

Так, за словами Білик, людей дуже цікавить, у яких вони з Дімою Коляденком стосунки, мовляв, шанувальники хочуть вірити в казку.

“Багато хто цікавить, чи разом ми з Дмитром. Спимо ми разом чи їмо разом. Я хочу сказати, людям необхідна, особливо зараз, казка. Так, ми любимо одне одного. Це вірно”, – розповіла Ірина Білик.

Треба сказати, що артистка кокетливо уникла прямої відповіді на запитання, чи разом вони з Коляденком. Проте пожартувала, що вже “включила” його до свого райдера.

“Чи спимо ми разом, ми вам в ефірі не розповімо. Їмо теж разом. І іноді снідаємо. Тому що ми зустрічаємося дуже часто на спільних концертах. І ми вже сміємося, говорю: “Дмитро, ти в мене вже в райдері. Змирись. Тож відпочиватимемо разом і спатимемо”, – загадково відповіла Ірина Білик.

Rate article