“Їм краще втратити танк”, – Ступак розповів, що росіянам найбільше не подобається на Херсонщині

Новини

Удари ЗСУ з цивільної техніки викликають у російських окупантів найбільше проблем, повідомив військовий аналітик Іван Ступак.

На Херсонщині росіянам найбільше не подобаються втрати у цивільній техніці. Це пікапи, джипи, мотоцикли, квадроцикли та інший транспорт, який використовується для перевезення поранених, продовольства, палива тощо.

Про це заявив колишній співробітник СБУ та військовий експерт Іван Ступак в інтерв’ю для YouTube-платформи “24 канали”.

Щодня ЗСУ знищують щонайменше десяток одиниць ворожої цивільної техніки по всій лінії фронту. Для окупантів це найбільш болючі втрати, тому що машини вони одержують виключно від волонтерів та спонсорів.

“Росіяни кажуть, що їм простіше втратити танк, адже вони знають, що за кілька днів отримають новий танк, а ось квадроцикл замінити на новий дуже важко”, – зазначив Ступак.

Крім того, військовий аналітик прокоментував інформацію про невелике просування ЗСУ на Херсонщині. Зокрема йдеться про те, що наші бійці встановили український прапор у населеному пункті Кринки. За словами Ступака, будь-яка інформація про наш поступ на фронті надходить із деяким запізненням, тому на даний момент українські захисники можуть бути ще далі.

Rate article