Їх Тижнями Тримають Під Арештом, Надягають На Голову Мішки, Відмовляють У Воді Та Їжі

Новини

Сестра лікаря з окупованого Мелітополя, розповіла, як бюджетників – викладачів вишів та лікарів – схиляють до співпраці з російським режимом.

Їх тижнями тримають під арештом, надягають на голову мішки, відмовляють у воді та їжі. Друзі та родичі українців, які побували у полоні у російських окупантів, розповіли, що довелося пережити їх близьким.

«Найкращу подругу сестри 16 днів тримали у підвалі з мішком на голові та допитували. Вона не бачила, де знаходиться, чула лише погрози та клацання затвора. У день давали склянку води та шматок хліба, змушували підписати документи про співпрацю», – розповідає співрозмовниця «МО».

Сама жінка, яка провела більше двох тижнів у полоні, не може говорити і все ще переживає сильне потрясіння. Після того, як вона підписала папери про співпрацю, її відпустили. Російські окупанти хотіли, щоб викладачка просувала російську повістку серед студентів, готувала людей до «референдуму».

Описи жорстокого ставлення до мирних жителів шокують:
«Коли в неї почалися «критичні дні», не давали гігієнічних засобів, іржали над нею на допитах, що вона вся в крові. Зараз вона вдома, приймає найсильніші заспокійливі, заїкається і тремтить увесь час», – розповідає жінка, яка знає постраждалу.

За її словами, тих бюджетників, хто відмовляється співпрацювати, так само вивозять, роблячи виняток хіба що для лікарів, бо лікувати людей нема кому. Вона розповіла, що у лікарнях стоматологів під дулом автоматів змушують лікувати зуби окупантам.

Незговірливі мелітопольці у захопленому місті можуть перебувати у полоні та ще довше.

Оцените статью
Добавить комментарий