“Є речі, на які піти не можу”: Російський актор розлютився через прохання допомогти ЗСУ (відео)

Новини

Російський актор і зірка серіалу “Кухня” Дмитро Назаров, який став об’єктом хейту через критику кремлівського режиму, зізнався, що він ніколи не допомагатиме українському народу. Артист жорстко висміював своїх співгромадян і президента РФ в авторських віршах, але під час недавньої бесіди з Марком Фейгіним розповів, що донатити на ЗСУ для нього неприпустимо. Про це Назаров згадав в інтерв’ю на YouTube-каналі “Фейгін Live”, передають Патріоти України.

Попри те, що знаменитість втратив роботу в московському театрі й вирушив “на заробітки” до Ізраїлю, він сильно обурився, коли підписники попросили його зробити донат на Збройні сили України. “Все ж таки треба розуміти, що є речі, на які, я особисто, піти не можу. Коли мені пишуть в Instagram, збираємо гроші для української армії на безпілотники. Надішліть грошей. Я кажу: “Ви що, збожеволіли? Ви серйозно? Мене? Росіянина питати? Ні”, – видав актор.

Дружина Назарова Ольга Васильєва відразу відповіла своєму коханому, що він не правий. До речі, вона також втратила роботу в театрі й вважала за потрібне розпочати закордонний гастрольний тур. Через свою позицію щодо військового вторгнення РФ зірковій родині все важче було залишатися на батьківщині, адже з усіх боків вони піддавалися нападкам та критиці.

Навіть інвестори проєктів відмовилися працювати з Дмитром Назаровим. Його прибрали з усіх фільмів, наголосивши, що поява артиста в кінокартинах буде великою проблемою для продюсерів та режисерів.

Rate article