Що відомо про Віталія Портникова, крім того, що він найчесніший професійний журналіст в Україні, який часто говорить те, про що багато хто воліє мовчати.
10 цікавих фактів про Віталія Портникова
Журналіст, письменник, публіцист, оглядач, телеведучий та автор аналітичних статей Віталій Портников уже давно вважається одним із найшанованіших експертів у політичних питаннях. Гострий розум, енергійність феноменальна пам’ять та ерудованість – це перше, що згадується у зв’язку зі згадкою його імені. В Українському медійному просторі він не просто відома постать, а й дуже яскрава та цілісна особистість із трохи ексцентричним іміджем та оригінальним стилем, який він виражає не лише у своїх аналітичних програмах, а й в одязі.
Читачі дуже багато знають про Портникова як справжнього професіонала своєї справи, але зовсім не знають його, як людину.
10 цікавих фактів про Віталія Портникова
Портников Віталій Едуардович народився 14 травня 1967 року у Києві. Його батько за освітою був економістом, але працював директором у магазині тканин у Києві. Мама працювала адвокатом.
Відомо, що Віталій Портников був одружений.
Перші статті він почав писати у восьмому класі. Видавалися вони у латвійській газеті.
Після закінчення школи Портніков намагався вступити інститут у Києві, але через приналежність до єврейської національності його не прийняли до ВНЗ.
У 17 років Віталій переїжджає до Дніпропетровська та вступає до Університету на філологічний факультет.
На третьому курсі Портников переводиться до Москви, де продовжує освіту за фахом журналістика. Там же здобув ступінь аспіранта.
За радянських часів був одним із перших парламентських журналістів у Москві.
Його статті виходили у багатьох російських, українських, білоруських, а також виданнях за кордоном – в Ізраїлі, Польщі, країнах Балтії.
Після того, як став телеведучим, привернув увагу телеглядачів своїми сорочками з незвичайними принтами, які поєднував з твідовими та класичними піджаками.
Крім російської та української Віталій Портников розмовляє і пише ще 5 мовами – англійською, їдиш, польською, литовською та білоруською.