Як за допомогою пшона прогнати усіх мурах з городу. Швидкий та дієвий спосіб

Новини

Мурахи можуть становити серйозну загрозу для вашого саду або присадибної ділянки, завдаючи шкоди рослинам та культурам. Але немає потреби відразу ж вдаватися до хімічних засобів, оскільки існують прості та екологічні способи контролю над мурахами.

Один з таких способів — використання пшона, який можна придбати в будь-якому магазині. Мурахи слабко реагують на солодкі та крохмалисті речовини, які містяться в пшоні, тому його можна використовувати для приваблення комах.

Головна перевага пшона полягає в тому, що воно безпечне як для людини, так і для рослин, оскільки природно розкладається у ґрунті. Ви можете розподілити пшоно навколо мурашника, і мурахи будуть забирати його та переносити усередину мурашника. Через деякий час мурашник буде знищений.

Щоб ще ефективніше знищити настирливих комах, до пшона можна додати кремнієвий пил, борну кислоту або листя чаю. Ці домішки допоможуть прискорити процес.

Крім того, рекомендується використовувати приємні запахи, які відлякуватимуть мурах. М’ята, ефірна олія, лаванда, перець або кориця можуть бути використані для цієї мети. Розподілення цих запахів навколо мурашника або по стежках, якими пересуваються мурахи допоможе зменшити їх активність.

Пшоно та природні речовини можуть бути ефективними засобами контролю над мурахами, не викликаючи шкоди для навколишнього середовища. Спробуйте ці прості методи, щоб позбавитися від настирливих комах та зберегти свої рослини від пошкоджень.

Rate article