Як швидко та якісно випрати кухонні рушники, щоб вивести увесь 6руд та жир

Новини

Кухонні рушники швидко забруднюються, бо використовують їх дуже часто. Випрати та відбілити рушники непросто. Дорогі засоби, також, не завжди можуть впоратися з плямами та запахом.

Підготовка.

Відсортуйте рушники за кольором, щоб під час прання вони не злиняли. Для однотонних виробів встановлюють температурний режим 95 градусів, для кольорових — до 60.

Замочування.

Замочити рушники можна різними методами.

Засіб для прання — за типом тканини. Підсоленій воді — 10 ст. л. на 10 літрів холодної води. Розчин з гарячої води, 1 ст. л. перекису водню, 1 ст. л. нашатирного спирту та тертого господарського мила.

При замочуванні рушників останнім методом потрібно почекати, поки вода повністю охолоне, а потім прати. Щоб видалити неприємний запах, натріть рушники милом та занурте в холодну воду, додавши пару крапель марганцівки. Залиште на ніч, прополощіть та виперіть.

Робочі способи.

Налийте на рушник миючий засіб. Або змочіть плями водою та натріть господарським милом, розкладіть рушники по окремих пакетах й залиште на ніч.

Насипте в барабан 0,5 склянки соди та влийте 0,5 склянки оцту у відсік для кондиціонера. Виперіть, як зазвичай. Цей спосіб допоможе вивести забруднення та неприємний запах. Щоб прибрати запах оцту, ще раз прополощіть з кондиціонером.

Лайфхаки.

Змішайте порошок та 100 грамів соди. Витримайте в суміші рушники 3 години.

Змішайте гірчичний порошок з гарячою водою до утворення пасти, нанесіть на рушники та залиште на декілька годин.

Після прання додатково прополощіть рушники.

Також, можна використовувати олію. На 5 літрів окропу додайте 2 ст. л. олії, 0,5 склянки порошку та 2 ст. л. відбілювача. Занурте в розчин рушники. Після повного охолодження рідини виперіть вироби в пральній машині.

Rate article