Як швuдко та легко відчuстити шви між плиткою у ванній кімнаті. Ось дієвий спосіб

Новини

Очищення швів між плиткою є складним завданням, яке потребує стійкого результату. Якщо залишки бруду залишаться після чищення, вони будуть помітні в ванній кімнаті. Щоб домогтися найкращого результату, варто знати ефективні методи очищення швів, які перевірені досвідченими господинями.

Пральний порошок із лимонною кислотою є простим та результативним методом очищення швів між плиткою. Для приготування потрібно взяти рівні частки компонентів, змішати та розвести їх водою до отримання пасти. Потім розподіляємо суміш по поверхні швів та залишаємо на 15 хвилин, після чого видаляємо залишки.

Інший метод, який використовують господині, полягає у застосуванні нашатирі. Для цього потрібно розвести близько 100 мл нашатирі у половині відра води та нанести суміш на поверхню швів за допомогою пляшки з розпилювачем. Після кількох годин очікування залишки розчину видаляють вологою ганчіркою. Варто пам’ятати про специфічний запах нашатирі, тому необхідно забезпечити доступ повітря та захистити дихальні шляхи та руки.

Ці методи є досить ефективними та допоможуть очистити шви між плиткою. Після прибирання результат буде помітний, а ванна кімната засяє чистотою.

Rate article