“Як раніше вже не буде”: відома тарологиня спронозувала долю України після перемоги

Новини

Чим завершиться для України війна з російським окупантом — питання, яке цікавить усіх українців. Обнадійливий прогноз дала екстрасенс Марія Тиха.

Відомий український екстрасенс Марія Тиха, яка вже багато разів давала точні прогнози щодо майбутнього, спрогнозувала, як завершиться війна в Україні та що чекає на нашу країну після перемоги. Докладніше про це вона розповіла в інтерв’ю YouTube-каналу “ТОР”. life.politeka.net

Екстрасенс розкинула карти Таро і випала карта Фортуна, яка знаменує собою серйозні зміни на краще.

Згідно з розкладом карт Таро, Україна “вийде з минулого”. За словами екстрасенса, як раніше вже не буде — як в економічній сфері, так і в ментальному стані українців.

Також Марія Тиха повідомила, що після перемоги відбуватиметься масштабне відновлення. До політики прийдуть нові молоді особи, які розвиватимуть країну.

Тиха також каже, що українська армія буде елітною та потужною, але випадає і карта страху. Вона розтлумачила цю карту так: на жаль, багато хлопців, які повернуться з війни, будуть психічно нестабільними. Таких бійців треба буде психологічно підтримувати.

Екстрасенс прогнозує, що Україна зможе повернути Крим, але це буде не так швидко, як би хотілося. Ймовірно, це відбудеться 2025 року. За її словами, спочатку ЗСУ можуть звільнити окуповані території Донецької області, а тоді вже – Крим.

Rate article