Як прогнати слимаків з городу. 9 дієвих способів

Новини

Слимаки та равлики можуть завдати серйозної шкоди овочевим культурам, квітам й ягодам. Саме тому важливо знати, як їх усунути. Існують різні методи боротьби, серед яких народні та сучасні.

Сіль.

Найпростіший та найдоступніший метод проти слимаків. Посипте ґрунт навколо рослин чи по периметру сіллю. Слимаки не будуть перетинати стежки з солі.

Часник.

Він має неприємний аромат для слимаків. Посадіть часник поряд з рослинами або подрібніть та розсипте навколо посадок.

Кавова гуща.

Гарне добриво, яке ефективно відлякує слимаків. Посипте ґрунт кавовою гущею навколо рослин для відлякування шкідників.

Пиво.

Пиво приваблює слимаків своїм ароматом. Налийте пиво в банку та закопайте так, щоб отвір знаходився на рівні ґрунту. Слимаки потраплять в пастку, з якої не зможуть вибратися.

Яєчна шкаралупа.

Подрібніть шкаралупу та розсипте по ділянці навколо посадок. Слимаки будуть обходити це місце, бо гострі краї шкаралупи боляче ранять їх тіло.

Металева стрічка.

Мідний дріт створює неприємний електричний заряд, через що слимаки не захочуть його перетинати. Розтягніть стрічку навколо рослин або по периметру ділянки.

Хімія.

В спеціалізованих магазинах можна придбати отрутохімікати проти слимаків. Однак, використовуйте їх обережно, дотримуючись інструкції та правил безпеки.

Регулярно збирайте слимаків руками. Найкращий час для цього — ніч, коли підвищується їх активність.

Бар’єри.

Зробіть бар’єри навколо посадок за допомогою гравію, щебеню або інших сипучих матеріалів, через які слимаки не будуть проходити.

Чистота.

Слимакам подобаються темні місця з підвищеною вологістю. Регулярно видаляйте бур’яни та сміття, щоб не було сприятливих умов для слимаків.

Природні вороги.

Слимаками харчуються різні комахи та тварини. Серед них їжаки, птахи та жужелиці. Захищайте їх, за що вони допоможуть в боротьбі проти слимаків.

Rate article